Tellimise tingimused

Palume enne tellimuse esitamist lugeda läbi Forendum OÜ E-pood (edaspidi “Pood”) tingimused. Tellimus kliendi (edaspidi “Klient) ees täidetakse ja protsessitakse vastavalt tingimustele, mille on Pood Kliendile esitanud.

Klient tasub Poele tellimuse eest talle pakutud sobivaima makseviisi vahendusel. Poes on võimalik tasuda ainult pangaülekandega. Pood pakub maksevõimalustena SEB ja Swedbanki makselahendusi.


Poes kujutatud toodete fotod on illustreerivad. See tähendab, et fotol esitatav toode võib erineda mõningal määral välimuse osas (värvilt, ülesehituselt) sellest, mida pildil kuvatakse. Toote objektiks on selle nimetuses toodud lilled või lillekimp. Tooteks ei ole vaas või mõni muu ese, mis tootepildil võib asetseda.


Poes toodud hinnad sisaldavad käibemaksu.  


Poel on õigus muuta tellitud lillede värvi, kui see on vajalik tellimuse täielikuks täitmiseks. Lillede värv ei vähenda sealjuures tellitud toote hinda.


Klient vastutab tellimusega edastatava info ja andmete õigsuses. Kliendi poolt sisestatud valeandmete puhul kannab Klient Poe ees vastutust ebatäpse tellimuse täitmise osas. 


Tellimusi täidame Pärnu linnas ja Pärnu maakonna piires kella 19.00. Teistesse linnadesse täidame tellimusi sama päeva kella 16.00-ni. Hiljem esitatud tellimused täidetakse järgmisel päeval.